Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Biura podróży
  • /
  • 7islands
  • /
  • 1

Opinie o 7islands

Podróże i wypoczynek 7islands opinie
Cena/Jakość
3.17
Obsługa klienta
3.33
Oferta
3.17

Średnia ocen

3.22

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

6

dodanych opinii

 

Mirek / 2019-06-05

Spędziłem wymarzone wakacje.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

bruno59 / 2018-05-10

Wakacje na Krecie pierwsza klasa, przelot i zakwaterowanie dokładnie takie jak w ofercie, polecam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00

wiewiora1 / 2018-04-11

Wycieczka na Kretę była bardzo udana, nie mogę powiedzieć złego słowa, chociaż może jest jedno. Wifi, które miało być obiecane, było zwyczajnie słabe, nie szło nic pobrać. Pomijając tą niedogodność nie było źle biorąc pod uwagę ogólnie biura podróży.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
5.00
Zalety

nie było źle

Wady

Extra informacje

~masalsky / 2017-06-11

Witam,Byłem z tym organizatorem na wyjeździe w czerwcu 2017 Grecja, wyspa Kos, Villa Andrews. Zacznę od tego, że na miejscu okazało się, że pokoje, które dostaliśmy miały gorszy standard niż prezentowany w ofercie online. Na ścianach boazeria, tragiczna łazienka, brak wifi (trzecie piętro). W nocy tyle komarów, że nie dało się spać (pomimo ostrożności z wietrzeniem). Kurczę moskitiera w takich warunkach to podstawa! Gospodarze villi otwarci, pomocni. Jedzenie smaczne. Przy wyjeździe do domu organizacyjny chaos: spóźnienie transferu na lotnisko o 30 min., na lotnisku brak listy pasażerów. Niepotrzebny stres. Zmanierowana rezydentka Martusia udzielała głupich odpowiedzi i zamiast pomagać to tylko utrudniała. Więcej nie pojadę z tego biura...
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.33

~Turysta / 2017-05-30

Uważajcie na biuro 7islands !!! Czytajcie dokładnie umowę !!! Oferują na swoich stronach atrakcyjne godziny wylotu, następnie podsuwają umowę ze skróconą imprezą o 1 dzień. Po złożeniu reklamacji telefonicznej tłumaczą się, że ich system nie odświeża się od tygodnia i nie poczuwają się do winy żeby zrekompensować skrócony wyjazd. Pomimo zgłoszeń na infolinii nadal oferują innym klientom błędne godziny wylotu i powrotu, wprowadzając tym samym świadomie w błąd !!! Okazuje się, że jest wiele podobnych przypadków. Wkrótce obszerniejszy komentarz po rozpatrzeniu oficjalnej reklamacji.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
1.00
Zalety

Brak

Wady

Fatalna obsługa

Extra informacje

~waldi / 2016-07-25

Musicie to przeczytać dla Waszego dobra. Kupiłem wycieczkę na 8 dni na Kretę. Po zakupie okazało się, że wylot jest w poniedziałek o 12:00, a powrót w następny poniedziałek o 10:00. Takie ustawienie daje dokładnie 6 dni i 22 godziny. Przez sprytne ustawienie mogą dawać oferty na 8 dni, ale to dla mnie zwykłe oszustwo. 7 islands korzysta z usług linii lotniczej Small Planet (KOSZMAR). Wylot opóźniony był o 3 godziny, bo antena była uszkodzona i musieli sprowadzić ją z Katowic. Pilot powiedział, że już z tym latał wiele razy, ale tu go zatrzymali – świetne podejście do bezpieczeństwa. Ciekawe z czym jeszcze lata czego nie wykryto. NIGDY więcej tej linii lotniczej. Powrót był jeszcze gorszy. Ten 8 dzień to była pobudka o 5:00 (bez śniadania) i dowóz na lotnisko, gdzie tradycyjnie znowu opóźnienie. Tym razem 4 godziny. Cudem wróciliśmy do domu, bo samolot Small Planet nie przyleciał. Zabrała nas jakaś inna linia lotnicza. Największa słabość 7 Islands polega na linii lotniczej (proszą się o wypadek) i na oszustwach w liczbie wykupionych dni i tak miałem szczęście, że nie wyleciałem o 23:59 i nie wróciłem o 0:01, bo to też byłyby wczasy 8 dniowe :-)
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Oferta
2.00
Zalety

jak wyżej

Wady

jak wyżej

Extra informacje

Podróże i wypoczynek 7islands opinie