Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Wodociągi i kanalizacja
  • /
  • 4 ENERGY tomika
  • /
  • 1

Opinie o 4 ENERGY tomika

Budownictwo 4 ENERGY tomika opinie
Cena
5
Jakość
5
Obsługa klienta
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Zofia / 2023-03-04

Na początku nie byłam pewna, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale również w social mediach. Cały proces współpracy przebiegł niezwykle sprawnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny wg mnie niezbyt niskie, ale adekwatne do jakości. W 100% polecam, dzięki i zostawiam komplet *****.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Mieczysław / 2023-02-12

Wspierająca załoga, super jakość, szybka wysyłka, ceny przynajmniej dla mnie niewygórowane. Bez wątpienia zasłużyliście na 5 *. Będę wracać na bank. W sumie to mam szczęście, że taka firma działa w pobliżu.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Róża / 2022-06-30

Recenzje użytkowników o przedsiębiorstwach i ich asortymencie przeglądałem wcześniej tylko w Google i na Facebooku. Teraz weryfikuję je każdorazowo też tutaj. Niektóre opinie są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele można się dowiedzieć o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że właściciele strony nie zmieniają opinii.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Alina / 2021-09-11

Zostałem nauczony, że każdy ma prawo do wyrażenia konstruktywnej krytyki na temat zakupionych produktów, dostarczonych usług czy firm, z którymi faktycznie miał do czynienia. Jasne, że nie musimy się ze sobą zgadzać, ale jeżeli widzę, że jakiś sklep ma praktycznie same niepochlebne opinie, to nie zamawiam, bo dam sobie rękę uciąć, że wszyscy nie mogli się pomylić.
Cena
Jakość
Obsługa klienta
5.00

Budownictwo 4 ENERGY tomika opinie