Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Dzieci i młodzież
  • /
  • 13 małych błękitnych kopert
  • /
  • 1

Opinie o 13 małych błękitnych kopert

Książki 13 małych błękitnych kopert opinie
Jakość wydania
5
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Renata / 2023-03-05

Wspierająca ekipa, super jakość, sprawna wysyłka, ceny przynajmniej dla mnie bez zastrzeżeń. Bezapelacyjnie zasłużyliście na 5 *. Skorzystam ponownie na bank. Wspaniale, że taka firma działa tak blisko mnie.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Julita / 2023-02-15

Jeszcze niedawno nie byłam do końca przekonana, jednak ostatecznie zachęciły mnie opinie innych ludzi - nie tylko te na tym portalu, ale także w wyszukiwarce. Cały proces transakcji przebiegł wyjątkowo sprawnie. Dodatkowo przez cały czas mogłam liczyć na pomoc pracowników firmy. Ceny uważam że okej. W 100% mogę polecić, wielkie dzięki i na pewno będę wracać.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~olusia1995 / 2007-08-24

Hej. Jestem Ola i mam 12 lat. Właśnie przeczytałam książkę pt. ,,13 małych błękitnych kopert,, Maureen Johnson. Ta książka jest fantastyczna!!! Po prostu świetna!! Najlepsza jaką kiedykolwiek czytałam. Polecam ją wszystkim nastolatkom. Ta książka jest o 17-letniej Ginny. Jej ciotka Peg umiera i Gin dostaje w spadku 13 małych błękitnych kopert. W każdej jest rysunek ciotki oraz zadanie. Po jego wykonaniu może otworzyć dopiero kolejne koperty. W czasie tych zadań: podróżuje po Europie (Edynburg, Amsterdam, Rzym, Paryż...), poznaje nowych przyjaciół, odkrywa sekrety ciotki i zakochuje się w Keith'ie.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00
Zalety

Fajnie pisana książka. Nie ma żadnych zanudzających momentów.

Wady

-

Extra informacje

Mam książkę 2 tygodnie i kupiłam ją za 24,90zł.

Książki 13 małych błękitnych kopert opinie