Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Książki
  • /
  • Informatyka
  • /
  • 100 sposobów na Perl
  • /
  • 1

Opinie o 100 sposobów na Perl

Książki 100 sposobów na Perl opinie
Jakość wydania
4.33
Subiektywna ocena treści
5

Średnia ocen

4.67

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Marzanna / 2023-02-11

Rozumiejąca potrzeby obsługa, niezła jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny w mojej opinii adekwatne do jakości. W stu procentach zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Tylko się cieszyć, że taka firma działa w moim mieście.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

Sara / 2023-01-30

Początkowo wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie recenzje innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces zamówienia przebiegł bardzo sprawnie. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem niewywindowane. W 100% polecam, dziękuję i ode mnie macie komplet gwiazdek.
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
5.00

~Paweł / 2010-03-06

Zaskakująco dobra pozycja poświęcona zaawansowanym (czasem trudnym, czasem łatwym) zagadnieniom, mającym zastosowanie szczególnie w implementacjach aplikacji biznesowych. Kupując tę książkę, spodziewałem się kolejnego zbioru nieprzydatnych trików, sygnowanych nazwiskiem wielkiego perlowca Damiana Conwaya, opublikowanych wyłącznie w celu zgromadzenia dodatkowych pieniędzy na kontach bankowych autorów. Z pełną świadomością stwierdzam, w jak wielkim błędzie byłem. I jakże pozytywnie zostałem zaskoczony! Książka jest naprawdę bardzo dobra, wymaga od czytelnika znajomości Perla na poziomie średnio-zaawansowanym, dzięki czemu zaoszczędzono sporo miejsca na zbędne tłumaczenia informacji, łatwo dostępnych na łamach innych publikacji. Polecam tę książkę wszystkim, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę na temat programowania w Perlu i wykroczyć poza standardową dokumentację perldoc, poznać przy tym wiele znakomitych modułów dostępnych w sieci CPAN i nauczyć się trików, które okażą się w zawodowej pracy tak przydatne, że dziwił będzie fakt ich wcześniejszej nieznajomości. Najwyższa ocena! Zdecydowanie polecam!
Jakość wydania
Subiektywna ocena treści
4.00

Książki 100 sposobów na Perl opinie