Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Śląskie Wesołe Miasteczko
  • /
  • 1

Opinie o Śląskie Wesołe Miasteczko

Podróże i wypoczynek Śląskie Wesołe Miasteczko opinie
Atrakcje
3.42
Obsługa klienta
3.67
Poziom cen
3.67

Średnia ocen

3.58

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

12

dodanych opinii

 

~Adam / 2017-06-15

Moje dziecko poczuło sie oszukane przez organizatorów przychodząc ok godziny 14.30 przy wyjściu dostalo karte do zdobywania punktów i jak zbierze to dostanie niespodzianke okazało sie ze nie spodzianki nie dostanie poniewaz nie ma wszystkich początek a zeby je dostac to musialo by uczestniczyc w atrakcjach o godz 12.00 nastepna rzecz wesole miasteczko czynne do 22.00 o 20.05 w niektórych punktach już zamknięte i nie mozna dziecku napoju kupić chociaż prosilem to mi odmowiono tak ze nie za bardzo jestem zadowolony
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
3.33

~Grzegorz / 2017-06-11

Witam, nie polecam Śląskiego Wesołego Miasteczka w Katowicach opinie swoja uzasadniam następująco: W dniu 11 czerwca 20017 zabrałem swoją wnuczkę na "atrakcję" do Śląskiego wesołego miasteczka gdzie zapłaciłem bilet wstępu na który miał być pełen dostęp do karuzel, jak się okazało moja wnuczka jest zbyt niska żeby mogła skorzystać z oferty większości karuzel. Mam zapytanie do zarządu Śąskiego Wesołego Miasteczka, dlaczego przy kasach nie ma informacji o regulaminie dotyczącego wzrostu dziecka oby mogło korzystać z atrakcji niby Wesołego Miasteczka. Pozdrawiam Zarząd niby Wesołego Miasteczka
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
1.00

~arek / 2016-08-28

Mieszkam w pięknej zielonej dzielnicy Katowic - Ligota, więc do parku i Wesołego Miasteczka nie mam daleko. Gdy byłem dzieckiem, a później młodym człowiekiem, odwiedzałem je wielokrotnie - nawet jakiś czas pracowałem sezonowo sprawdzając bilety w Pałacu Strachów jak i w słynnej Głowie Medium. To co się dzieje przez ostatnie lata jest jakimś chorym układem. Kultowe atrakcje jak Pałac Sensacji, Głowa Medium, Pałac Strachów, Smocza Jama - zamiast zmodernizować, doprowadzono do upadku a zastąpiono wysłużonymi ponad 40 letnimi urządzeniami przywiezionymi z niemieckich parków rozrywki, które bez przerwy się psują - przykład Rainbow (urządzenie ledwo zipie, bierze połowę pasażerów, a po kilku kursach musi mieć 30 minut przerwy, gdyż silniki są zużyte). Podobne jest z Flic Flac!! Na nowym urządzeniu Diamond Riwer nie byłem, gdyż nie miałem kąpielówek, a w ubraniu do wody nie będę wchodził.Ceny napoi to czysty kosmos!! Mała woda 5zł, mały napój 5zł, małe piwo bezalkoholowe 6zł, a piwo Tyskie lane małe 0,33l 7zł, a 0,5l 9zł. Wąskotorówka jeździ tylko ok. 1 km. gdyż nikt się ze sobą nie umie dogadać. Za E.Gierka wszystko działało bez dotacji unijnych, a teraz wszystko jest rozkradane na lewo i prawo!! Z żalem stwierdzam że w Wesołym Miasteczku byłem po raz ostatni.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
1.00

~anioleek89 / 2016-06-03

Śląskie Wesołe Miasteczko dobrze mi znane jest przeze mnie bardzo chętnie odwiedzane. Liczebność atrakcji na jego korzyść przemawia i całe rodziny do przybycia namawia. Apollo w podróż do odległej galaktyki Cię zabierze, a dzięki Balerinie poczujecie się niczym podniebni tancerze. Circus Hoppala duży skok adrenaliny z pewnością zapewni, tak samo Cyklon spowoduje, że momentami poczujesz się niepewny. Enterprise z kolei w głowie Ci zawróci, a karuzela Filiżanki z powrotem z lotu podniebnego na ziemię przywróci. Kolejną dawkę emocji Flic Flac zapewni, bo o 360 stopni Cię obróci i równowagę na pewno zakłóci. Gwiazda Duża pozwoli podziwiać z ponad 40 m widoki i wzniesie Was niemal ponad obłoki. Mix Machine, czyli wirujący bęben w żołądku Ci zawróci, uważaj tylko, abyś obiadu przypadkiem nie zwrócił ;) Rollercoaster Tornado inwersje posiada i zmieści się do niego liczna gromada. Z Samolotami Dużymi w niebo poszybujesz oraz z pewnością wiar we włosach poczujesz. Z kolei Skoternia Disco do jazdy samochodem Cię zaprasza, a Sky Flyer swoimi młotami niejednego przestrasza. Tagada, czyli szalona wirówka z równowagi Cię wyprowadzi, a Ześlizg z 16-metrowej wieży do wody sprowadzi. Na terenie Wesołego Miasteczka restauracje również funkcjonują i liczne smakołyki proponują. Ponadto ceny i obsługa klienta na plus zasługuje oraz dobrą opinię potęguje. Polecam spędzenie tam wolnych chwil i dużym i małym i cieszcie się tym czasem wspaniałym.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Aurelia / 2016-06-03

Wesołe miasteczko zam od ponad 30 lat często tam jeździłam,mieszkam w sąsiednim mieście i jeśli chodzi o atrakcje to coś się tam zmienia ale chwilami nadal myślę że czas się tam zatrzymał. W każdym razie mnie i moje dzieciaki nie powalają.Obsługa klienta hmm czasem zdarzy się ktoś wybitnie nie miły nie mający chęci ani ochoty pokierować wytłumaczyć dziecku dlaczego ono tam nie może iść. Ceny ... jak za odrestaurowane muzeum PRL to trochę dużo. Wolimy jeździć do Twinpigs Park w Żorach, Jest radośniejsze bardziej żywe i zawsze się tam dobrze bawimy. od ponad 30 lat Bilety kupujemy w kasie Wesołego Miasteczka ale tu tylko raz do roku.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
3.33
Zalety

Bliskość naszego miasta, cena nie odstraszająca. Dużo miejsca i wolnej przestrzeni , jest różnorodność i dla dzieci młodszych i starszych.

Wady

Mimo starań i wielu nakładów to wesołe miasteczko nadal przypomina relikt minowych czasów.Te konstrukcje większych karuzel z zew wydają się takie odrapane niezbyt atrakcyjne takie stare po prostu.

Extra informacje

od ponad 30 lat Bilety kupujemy w kasie Wesołego Miasteczka ale tu tylko raz do roku.

~Judyta / 2016-06-01

Co do moich not jak na takie dość spore Wesołe Miasteczko jest mało atrakcji. Dom strachów jest zamknięty jak i Lustra. Dość często zdarza się, że inne atrakcje też są pozamykane z racji tego iż trwają tam remonty. Małe dzieci mają mało atrakcji dla siebie i wszystko jest chaotycznie zrobione. Moim zdaniem powinna być osobna strefa dla młodszych, a osobna dla młodzieży i osób starszych. Dodatkowo w Parku znajduje się dwa duże rollercoster w tym jeden póki co nieczynny i jeden mały co moim zdaniem jest smutne, bo najbardziej uwielbiam właśnie takie wesołe zabawy pełne wrażeń. Jeśli chodzi o obsługę niektórzy są mili zaś na jednej atrakcji zdarzyło się, że celowo Panowie podkręcali tempo i wygibasy atrakcji. Ale podsumowując obsługa może być. Co do cenny, cena jest przystępna jeżeli wszystkie atrakcje są otwarte.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
3.67
Zalety

Odnawianie Parku Rozrywki. Obsługa w miarę ok.

Wady

Mało miejsc w których można coś zjeść.

Extra informacje

Jezdzimy do tego Parku raz za czas. Za bilet zapłaciłam około 80 zł.

~EWA PACIOREK CIUŁA / 2016-05-31

CHOĆ WESOŁE MIASTECZKO W CHORZOWIE NA CHWILE OBECNĄ OKRES ŚWIETNOŚCI MA ZA SOBĄ TO JEDNAK WCIĄŻ PAMIĘTAM JAK JAKO DZIECKO Z WYPIEKAMI NA TWARZY BIEGAŁAM TUTAJ OD KARUZELI DO KARUZELI TO BYŁY MAGICZNE CHWILE MAGICZNY CZAS I CHOĆ MINEŁO TYLE LAT JAK BYŁAM Z CÓRKA W WESOŁYM MIASTECZKU WSPOMNIENIA WRÓCIŁY IPEWNIE JEST W TEJ CHWILI WIELE INNYCH NOWSZYCH PARKÓW ROZRYWKI W POLSCE TO JEDNAK TEN Z CHORZOWA NA ZAWSZE POZOSTANIE W MOJEJ PAMIĘCI I MAM NADZIEJE ŻE TAK JAK TO BYŁO KILKANAŚCIE LAT TEMU TAK ZA JAKIŚ CZAS ZNÓW BĘDĄ TŁUMY DZIECIAKÓW I ICH RODZICÓW PRZEŻYWAĆ TUTAJ NIEZAPOMNIANE CHWILE
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
4.67

~Wioletta / 2016-05-31

Bardzo czyste i zadbane miejsce. Obsługa miła i bardzo pomocna. Super atrakcje dla małych dzieci jak i starszych. Razem z chłopakiem cały dzień się bawiliśmy i wracamy tam w tym roku. Serdecznie pozdrawiam całą obsługę i polecam to miejsce!
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Patka26 / 2016-05-31

Atrakcje na dobrym poziomie (z pakietem extreme), choć pewnie nie ma aż tak ogromnego wyboru jak w Zatorze. Moim zdaniem jednak ilość atrakcji jest wystarczająca, bo po 10 maszynie zaczyna się już ostro kręcić w głowie. Obsługa normalna (ani za miła, ani zbyt chamska). Cena też spoko jak za cały dzień. Po wyjściu z miasteczka byłam zadowolona, były to dobrze wydane pieniądze, atrkacje mnie nie zawiodły, ale jestem amatorką takich wrażeń.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
3.67
Zalety

Cena

Wady

Aby wejść na maszynę musi się uzbierać odpowiednia liczba chętnych

Extra informacje

~Endzi / 2016-05-31

Atrakcje oceniam na jedną gwiazdkę, ponieważ większość atrakcji była po prostu nieczynna, a te które były czynne ciągnęły za sobą gigantyczną kolejkę. Obsługę klienta oceniłam na cztery gwiazdki, ponieważ niewielu ludzi z obsługi udało mi się zobaczyć, a Ci których zastałam, byli na ogół mili. Uważam że za tak niewielką ilość atrakcji, ceny są zdecydowanie za wysokie.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
2.33
Zalety

dosyć miła obsługa i dobra lokalizacja

Wady

nieczynna większość atrakcji

Extra informacje

~Justyna / 2016-05-31

Śląskie wesołe miasteczko jest największym i najstarszym polskim parkiem rozrywki.Bilet wstępu obejmuje dowolną ilość korzystania z wszystkich atrakcji,a jego cena nie jest wygórowana.W sumie około 40 karuzel w tym atrakcje dla małych i dużych.Sprowadzone są karuzele z duńskiego parku rozrywki,pozostałe przeszły zabiegi kosmetyczne.Na miejscu są punkty gastronomiczne, lodziarnia, sklepik z pamiątkami.W porównaniu z innymi europejskimi parkami rozrywki wypada dość słabo,ale każdy znajdzie tu coś dla siebie :)
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

Dużo atrakcji,każdy znajdzie coś dla siebie,punkty gastronomiczne.

Wady

niestety sporo karuzel jest dość starych, żeby nie pisać, że pamiętają czasy PRLu ;)

Extra informacje

Korzystam od dość dawna, koszt 45zł, w kasie

~Patrycja / 2016-05-28

Byłam chyba już 5 razy w Śląskim Wesołym Miasteczku w Chorzowie.Jest tam pięknie,można odpocząć i wybawić się przy karuzelach,słuchając muzyki puszczanej przy przejazdach karuzelami.Jeżdżę tam zawsze z rodziną.Uwielbiam tam jezdić,można się tam zabawić i na chwilę zapomnieć o tym wszystkim co złe.Bardzo tanie bilety,super karuzele.Najbardziej lubię karuzelę Flic Flack,Balerina i Apollo.Z niecierpliwością czekam na nowe atrakcje. Warto się tam wybrać po niezapomniane przeżycia.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00
Zalety

Mała cena,miła obsługa,fajne atrakcje

Wady

Długie kolejki,mało restauracji

Extra informacje

Jeżdżę tam od 3 lat.Kupiłam w Śląskim Wesołym Miasteczku,zapłaciłam 45 zł

Podróże i wypoczynek Śląskie Wesołe Miasteczko opinie