Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Podróże i wypoczynek
  • /
  • Parki rozrywki
  • /
  • Łeba Park
  • /
  • 1

Opinie o Łeba Park

Podróże i wypoczynek Łeba Park opinie
Atrakcje
4.33
Obsługa klienta
4.33
Poziom cen
4.33

Średnia ocen

4.33

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

3

dodanych opinii

 

Elwira / 2023-03-06

Kompetentna kadra, wysoka jakość, błyskawiczna wysyłka, ceny moim zdaniem ok. W 100% zasłużyliście na 5 *. Wrócę na bank. Fajnie, że taka firma działa w mojej okolicy.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

Cezary / 2023-02-03

Na początku wahałam się, ale ostatecznie zachęciły mnie komentarze innych konsumentów - nie tylko te na Opiniuj24, ale również w innych miejscach. Cały proces współpracy przebiegł bardzo szybko. Do tego, w każdym momencie mogłam liczyć na wsparcie konsultanta. Ceny moim zdaniem naprawdę niewygórowane. Jak najbardziej polecam, dzięki i zostawiam 5 gwiazdek.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
5.00

~Ewe. / 2016-05-31

Atrakcje: jeśli oceniać je z punktu widzenia osoby dorosłej no to wypadną nie najlepiej niestety. ALE! Patrząc z punktu widzenia dziecka, jest super! Dinozaury w skali 1:1, autka Flinstonów, tratwy, wszystkie atrakcje dostosowane dla małego klienta, bajki 3D, kolejka, park linowy... naprawdę jest czym zając dzieciaki. Jeśli chodzi o obsługę to ocena jest uśredniona z uwagi na to, że odczucia w tej sferze podzieliły się. Jedni pracownicy doskonale radzili sobie z natłokiem obowiązków, pytań i rozgardiaszu powodowanego przez chmary dzieciaczków inni, wyraźnie zniecierpliwieni i poirytowani. Jestem w stanie zrozumieć tą "drugą" część no ale umówmy się, pracujemy w miejscu gdzie główną klientelą są właśnie dzieci. Cena: cena dosyć wysoka. Patrząc z punktu widzenia osoby dorosłej, zbyt wysoka. 40 zł to dosyć sporo w porównaniu do innych parków rozrywki i ich zasobności w atrakcje nie tylko dla dzieci ale również dla dorosłych.Jednorazowo w trakcie ubiegłorocznych wakacji.
Atrakcje
Obsługa klienta
Poziom cen
3.00
Zalety

Wady

Extra informacje

Jednorazowo w trakcie ubiegłorocznych wakacji.

Podróże i wypoczynek Łeba Park opinie