Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Części i opony
  • /
  • \"Mini Bus\" Transport Osobowy Andrzej Domagała
  • /
  • 1

Opinie o \"Mini Bus\" Transport Osobowy Andrzej Domagała

www.andrzej-domagala.pl

Czuszów

Motoryzacja \

Średnia ocen

0

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Olaf / 2023-02-16

Z początku nie byłam pewna, jednak ostatecznie zachęciły mnie wypowiedzi innych klientów - nie tylko te na tej stronie, ale także w social mediach. Cały proces obsługi przebiegł niezwykle profesjonalnie. Dużym plusem było to, że w przypadku jakichkolwiek pytań mogłam liczyć na pomoc sales managera. Ceny wg mnie lepsze niż u konkurencji. Z czystym sumieniem mogę polecić, bardzo dziękuję i do zobaczenia wkrótce.

Marzanna / 2023-02-08

Rozumiejąca potrzeby obsługa, zadowalająca jakość, bardzo szybka wysyłka, ceny według mnie jak najbardziej w porządku. W pełni zasłużyliście na 5 *. Skorzystam znowu na bank. Cieszę się, że taka firma działa w moim mieście.

Filip / 2022-01-02

Cieszy mnie, że mam szansę pomóc innym ludziom w zakupie spełniającego oczekiwania produktu, zamówieniu optymalnej usługi czy w znalezieniu rzeczywiście zaufanego sprzedawcy. Wiodącym plusem tego portalu jest, według mnie, brak kontrolowania opinii. Opinia zostaje bezzwłocznie opublikowana na stronie i moderatorzy nie wprowadzają żadnych zmian.

Sabina / 2020-11-24

Komentarze klientów o markach i ich produktach lub usługach czytałem w ostatnim czasie tylko w profilu firmy w Google i na Facebooku. Obecnie weryfikuję je obowiązkowo również tutaj. Nierzadko komentarze są mało merytoryczne, a bardziej emocjonalne, więc niewiele mówią o samym produkcie. Ale przynajmniej widać, że moderatorzy strony nie zmieniają opinii.

Motoryzacja \"Mini Bus\" Transport Osobowy Andrzej Domagała opinie