Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Motoryzacja
  • /
  • Auta nowe - sprzedaż
  • /
  • Hoffmann Auto Sp. z o.o.
  • /
  • 1

Opinie o Hoffmann Auto Sp. z o.o.

opel.hoffmannauto.pl

Opole

Motoryzacja  Hoffmann Auto Sp. z o.o. opinie
Jakość obsługi
5
Oferta
5
Poziom cen
5

Średnia ocen

5.00

w skali od 1 do 5.

 

Na podstawie

4

dodanych opinii

 

Irmina / 2023-02-04

Znająca się na rzeczy kadra, fajna jakość, błyskawiczna dostawa, ceny jak dla mnie porównywalne do konkurencji. Bezapelacyjnie zasłużone 5 gwiazdek. Wrócę na pewno. Wspaniale, że takie miejsce istnieje w mojej okolicy.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Maciej / 2023-01-07

Jeszcze niedawno miałam wątpliwości, ale ostatecznie zachęciły mnie opinie innych osób - nie tylko te tutaj, ale również w wizytówce Google. Cały proces transakcji przebiegł zadziwiająco profesjonalnie. Na plus, że w razie potrzeby mogłam liczyć na wsparcie przedstawiciela handlowego. Ceny przynajmniej dla mnie rzeczywiście niskie. Z czystym sumieniem polecam, wielkie dzięki i do szybkiego zobaczenia.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Grażyna / 2022-07-29

Nie tylko zamieszczam tutaj opinie o firmach i markach. Na pewno częściej je analizuję. Dzięki temu portalowi już trzy razy uniknąłem zawarcia kontraktu z ogólnie niepolecanym dostawcą. Zamiast tego znalazłem faktycznie wartościową markę, której oddanym klientem jestem do teraz. Na pewno nie tylko ja cieszę się, że jesteście.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Bożena / 2021-11-12

Zanim kliknę „złóż zamówienie”, obowiązkowo zaglądam tutaj i czytam opinie innych użytkowników na temat danego sklepu i interesującego mnie asortymentu. Robię tak w sumie już od kilku tygodni i nigdy nie zaliczyłem wpadki. Polecam tę platformę każdemu, kto nie ma czasu ani ochoty na późniejsze wymiany, odstąpienia od umowy, reklamacje lub spory ze sprzedawcą.
Jakość obsługi
Oferta
Poziom cen
5.00

Motoryzacja Hoffmann Auto Sp. z o.o. opinie