Opiniuj24.com - Podziel się opinią!

  • Budownictwo
  • /
  • Materiały budowlane
  • /
  • F.H.U. Metalowiec
  • /
  • 1

Opinie o F.H.U. Metalowiec

e-metalowiec.com

Jelenia Góra

Budownictwo  F.H.U. Metalowiec opinie
Cena/Jakość
1.49
Obsługa klienta
1.17
Terminowość
1.64

Średnia ocen

1.43

w skali od 1 do 5.

 

Bartosz / 2022-10-05

Przesłałem do firmy na firmowy adres mailowy zapytanie z konkretną tabelką 20 pozycji armatury na kwoty do 30tys zł. Tygodniami i miesiącami trwa przygotowywanie ofert, zbywalstwo, że coś jest na stronie jak tego nie ma, a w ofercie jest. Tygodniami trwa sprawdzanie dostępności produktów. Odpuszczam, szkoda nerwów i telefonów. Pan Przemysław i p, Łukasz - fatalna obsługa potencjalnego klienta.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

nie widzę

Wady

fatalny poziom ofertowania

Extra informacje

Anna / 2022-09-20

Absolutnie NIE polecam!!! Zamówiłam deskę do bidetu z zawiasami które kompletnie nie pasują do modelu miski! Deska wychodzi poza miskę o 3cm z przodu a od strony ściany zawiasy są widoczne na 3cm. Demontaż bidetu i zakup nowej uszczelki do bidetu- inaczej nie dało by rady zdjąć deski, wiąże się z dodatkowymi kosztami! Sklep nawet nie wie co sprzedaje. Nie bierze za to żadnej odpowiedzialności. Zamiast się skoncentrować na tym żeby sprawę załatwić jak najszybciej po takim kwasie, to mi stawiają warunki ze jak deska będzie porysowana to jej nie przyjmą albo ze jak będzie zle spakowana to nie podjedzie po nią kurier? Omijajcie szerokim łukiem szkoda zdrowia, pieniędzy i czasu!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Żadnych zalet!

Wady

Cała firma to jeden wielki minus

Extra informacje

Edyta / 2022-08-19

Takiego draństwa i hochsztaplerstwa jak w tej oszukańczej firmie jeszcze nigdy nie doświadczaliśmy! Przed zamówieniem upewniałem się ze interesujące mnie produkty- armatura Grohe o rzadkim kolorze szczotkowanego niklu są dostępne. Wyświetlała się informacja- dostępne! Zalecono mi zrobić zamówienie, dopiero wtedy sprawdzą. 5 z 6 produktów było niedostępnych. Sam Metalowiec anulował zamówienie 27.07. Po miesiącu nie mogę się doczekać i doprosić zwrotu prawie 4 tys pln!!! Dzwonię 2 razy w tygodniu, nie reagują! Zamierzam zgłosić ich do urzędu skarbowego i biura ochrony konsumenta! Złodzieje i oszuści!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Cała współpraca to wady!

Extra informacje

IN / 2022-08-18

Nie zwracaja wpłaconych piniedzy. Omijać szerokim łukiem
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak towawu

Wady

złodzieje

Extra informacje

Maciej / 2022-08-05

Kompletny brak profesjonalizmu ze strony Pani rozpatrującej reklamację. Pani twierdzi, iż wada produktu wyjętego prosto z pudełka nie podlega reklamacji ani z tytułu gwarancji ani rękojmi przez to że jest to uszkodzenie mechaniczne i proponuje wysłanie towaru do producenta aby on łaskawie uznał reklamację za powstałą wadę fabryczną. Kompletny brak znajomości prawa konsumenta, sklep trzeba uświadamiać jakie prawa ma konsument. Sklep twierdzi, że powstała wada nie podlega rękojmi konsumenckiej ani oni jako sprzedający nie są odpowiedzialni za jej rozpatrzenie, tylko odsyłają do producenta. A podmiotem odpowiedzialnym za powstałe wady w literze jest sprzedawca (Podstawa prawna: art. 558(1) Kodeksu cywilnego).
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.33

Sławek / 2022-07-26

Uwaga oszuści !!!!!! 30 tysięcy wpłaciłem i ani pieniędzy ani towaru już półtora miesiąca czekam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

Oszuści

Extra informacje

jacek / 2022-05-11

mała banda oszustów towar niekompletny i uszkodzony reklamacja nie przyjęta kieruję sprawę do inspekcji handlowej,ta firma nie powinna istnieć na rynku brak skali minusowej do oceny
Zalety

zero

Wady

wszystkie

Extra informacje

nie rozpakowane

Marta / 2022-01-28

PO anulowanie zamówienia z ich winy - towar który zaowiłam podobno był uszkodzony. Brak zwrotu wpłaconej kwoty pomimo wielu upomnień. Złodzieje!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

żadnych

Wady

Extra informacje

AM / 2021-12-02

Zamówiłem 2 deski sedesowe. Przesyłka przyszła bardzo szybko ale jak to z tego typu sprzętem - nie zawsze jest czas od razu zacząć montować więc paczka poleżała pare dni. Po rozpakowaniu przesyłki okazało się że jedna z desek jest pęknięta w dwóch miejscach - po wymianie maili z pytaniami "czy był protokół u kuriera" oraz ze zdjęciami opakowania z każdej strony reklamacja została odrzucona bo "Niestety nie możemy uznać zgłoszenia, reklamacje Państwo przesłali po prawie tygodniu od odebrania przesyłki. Po tak długim czasie nie można wykluczyć, iż do uszkodzenia nie doszło już po odbiorze przesyłki." Podsumowując, nie kupujcie w tym sklepie! no chyba, że kurier pomoże od razu zamontować sprzęt i w razie czego od razu podpisze protokół uszkodzenia przesyłki!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

brak

Wady

wadliwe produkty

Extra informacje

Marcin / 2021-09-21

Nie polecam sklepu pracownicy nie mili i nie ma możliwości zwrotu towaru mimo że nie jest zgodny z opisem
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Paweł / 2021-09-07

Uwaga: OSZUŚCI!!! Towar zakupiony na początku sierpnia. W połowie sierpnia, po dwóch upomnieniach, okazało się że mają tylko uszkodzony towar, wiec zlecenie zostało anulowane. W międzyczasie na ich stronie ten sam towar podrożał o 20%. Minęły już 2 tygodnie od anulowania zlecenia i sytuacja moja jest taka, że brak towaru i brak zwrotu środków. Omijać ich szerokim łukiem.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

naciagacze

Extra informacje

Darek / 2021-06-04

Oszuści i tyle. Chciałem kupić element do spłuczki, który był na ich stronie, dostawa w 3 dni niby. Dwa miechy czekałem, 20 mejli napisanych. Pisali, że to za tydzień będzie, później za dwa tygodnie, zaś za ileś tam, i tak w kółko. Na szczęście oddali kasę, chociaż i tak musiałem ponaglać i przypominać.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

zero

Wady

maksymalne

Extra informacje

Marcel / 2021-04-28

Ostrzegam przed zakupami w tej firmie. To zwykli naciągacze, w ogóle nie liczą się z klientem . Nie dotrzymują terminów a po rezygnacji z zamówionego towaru nie zwracają wpłaconych należności. Nie potrafią nawet odpowiadać na maile z jakimkolwiek wyjaśnieniem.

Alicja / 2021-04-25

Absolutnie nie kupujcie w tym sklepie. Znalazłam ich przez ceneo. Żałuję, że dopiero po zakupach przeczytałam opinie na ich temat. Okazuje się, że takich zrobionych na szaro jak ja, jest więcej. Opisane wręcz identyczne sytuację. Kupiłam przycisk Geberit. Czarny + chrom błyszczący - taki niekompletny, mylący opis. Otrzymała czarny połysk + chrom błyszczący. Gdy zadzwoniłam, żeby wyjaśnić sytuację, nieuprzejmy Pan dał mi do zrozumienia, że to mój problem, tak jest i koniec. To odesłałem. Co się okazało? Że uszkodziłam towar i nie zwrócą mi pieniędzy. Mam przysłać przewoźnika, żeby zabrać towar. Odpisałam, że absolutnie nie jest to prawda, bo nawet do końca nie rozpakowałam towaru. Odsłoniła kawałek folii, aby upewnić się, że połysk i z powrotem, jak dostałam, tak spakowałam. Nawet solidniej zapakowałam. Zamówiłam przycisk z innej firmy. Przyszedł. I co się okazało? Zupełnie inaczej zapakowany, a co ważne folia, która zabezpiecza przycisk jest zupełnie inna.Sklep Metalowiec po prostu wcisnął mi uszkodzony produkt, żeby mnie oszukać. Mało tego. Kiedy napisałam im, że nie było możliwości, żeby uszkodzić towar i czekam na zwrot pieniędzy, to napisali mi, że mam odebrać towar, bo mi będą naliczać za magazynowanie. Tak tego nie zostawię. Już konsultowałam się z Rzecznikiem do Spraw Konsumenta i oddaję sprawę do prawnika.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Sprzedają uszkodzony towar, nie oddają pieniędzy, obsługa na niskim poziomie

Extra informacje

Monika / 2021-04-14

Opisy i foty produktów niezgodne ze stanem faktycznym, kupujesz kota w worku, na zarzut że, produkt niezgodny z opisem i zdjęciem , odpowiedz że, to nie nasza wina to zdjęcie od producenta. Możesz odstąpić od umowy i zapłacić za przesyłkę 2 razy. Obsługa i właściciel sprzedaje produkty nie wiedząc jak wyglądają, opisy dają jakiekolwiek, a ty za to płać. Ale to nie koniec po odesłaniu towaru w ciągu 14 dni dowiaduje się ze produkt był używany i kasy nie oddadzą i masz sobie sam zamówić kuriera na swój koszt czyli płacisz x3 za przesyłkę. Wyremontowałam mieszkanie pod klucz kupując niemal wszystko w sklepach www i tylko w tym sklepie zostałam oszukana i straciłam pieniądze. Niekompetentny personel i właściciel, naciągacze ! Jest taki duża konkurencja ze radzę kupować gdzie indziej ja się dałam złapać przez ceneo , niestety.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Opisy produktów niezgodne, nie przyjmują zwrotów pod pretekstem rzekomego uszkodzenia

Extra informacje

Agnieszka / 2021-04-12

Nie polecam, niesłowni a obsługa klienta niekompetentna. Zamówienie złożyłam 12 dni temu, przy składaniu zamówienia na stronie była informacja dostępny a do dzisiaj nie otrzymałam towaru. w telefonicznej Obsłudze klienta na zapytanie kiedy mogę spodziewać się informacji z terminem dostawy otrzymałam wiadomość, że nie wiedzą a jak nie chcę czekać to żebym zrezygnowała z zamówienia z wyjaśnieniem, że nie mają na magazynie materiałów składowych mojego zamówienia i jeśli nie chcę anulować zamówienia to żebym dzwoniła i się dowidywała.
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Dob / 2021-03-22

Popełniłem błąd nie sprawdzając wcześniej opinii o sklepie. Teraz za to płacę. Towary miały być dostępne i wysłane w ciągu 24 godzin. Po trzech dniach standardowa chyba w przypadku tego sklepu informacja, że... towaru nie ma w magazynie. Poprosiłem o zwrot środków. Niestety dowiedziałem się, że zwroty robią raz w tygodniu. I musze czekać. Zatem nie mam ani towaru, ani pieniędzy. FHU metalowiec stosuje wyjątkowo podłe praktyki. Czytajcie opinie!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Towarów nie ma, pieniędzy nie oddają. Wystarczy.

Extra informacje

Cyprian / 2021-03-11

Przesadziłem z poprzednim wpisem, nie powinno się działać w emocjach. Firma zgłosiła się do mnie po wpisie na ceneo. Moim błędem było to, że kontaktowałem się z BOK zamiast z działem reklamacji. Brakujący towar został dosłany natychmiast. Także poza tym incydentem całokształt oceniam pozytywnie.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
4.33
Zalety

ceny, wybór, szybka dostawa

Wady

Extra informacje

Cyprian / 2021-03-04

Najlepiej omijać z daleka. Reklamacje czy BOK to żart - zwykły mur (po zakupie), żeby odesłać klienta z kwitkiem. Firma najwyczajniej w świecie oszukująca ludzi.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Złodzieje, oszuści, wyłudzacze.

Extra informacje

Andrzej / 2021-02-26

Negatywna. Zanim zamówiłem towar, bagatela 2620 zł, zadzwoniłem sprawdzić dostępność, otrzymałem potwierdzenie. Zamówiłem a następnie otrzymałem maila że towaru nie posiadają więc anulowałem zamówienie a zwrotu kasy nie widzę. Czyżby oszustwo. Poczekam jeszcze trochę i Prokuratura. Bądżcie czujni.
Zalety

Wady

92457

Extra informacje

Paweł / 2021-01-04

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM ZAKUPÓW W SKLEPIE E-METALOWIEC. Opis sytuacji, która niech da do myślenia potencjalnym klientom: W dniu 29.12.2020 szukałem deski sedesowej gap firmy Roca.Po otwarciu strony CENEO natrafiłem na sklep internetowy METALOWIEC. Cena była korzystna, opinie też (szkoda,że nie sprawdziłem na https://www.opineo.pl/opinie/e-metalowiec-com) Złożyłem zamówienie, dostawę otrzymałem w dniu 31.12.2020. W obecności kuriera sprawdziłem przesyłkę, zabezpieczenie super (kilka folii bąbelkowych) Nic nie uszkodzone. Zapłaciłem, kurier odjechał. Po rozpakowaniu przesyłki okazało się, że pudełko tekturowe w które była zapakowana deska jest uszkodzone (zgniecenie w środku). Sam towar zaś uszkodzony (pęknięta klapa, ale w lewym rogu). Podejrzewam, że tak uszkodzony towar mógł już być zapakowany na magazynie firmy METALOWIEC. Dopełniłem wszelkich formalności: kurier wrócił sporządził protokół, zrobiłem zdjęcia i wysłałem reklamację. Odpowiedź ze sklepu METALOWIEC była jedna: brak podstaw do uznania reklamacji. Teraz zostałem z niepełnowartościowym produktem. Wysłałem maile do następujących instytucji i czekam na odpowiedzi: 1. [email protected] (UOKiK), 2. [email protected] (Inspekcja Handlowa we Wrocławiu), 3. [email protected] (Delegatura Inspekcji Handlowej w Jeleniej Górze),
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
3.00
Zalety

brak,

Wady

"olewające" podejście do klienta. Kupiłeś niepełnowartościowy produkt, to Twoja sprawa.

Extra informacje

rozpakowałem i byłem rozczarowany, że kupiłem śmieci

Karpiu 100 / 2020-11-27

Przestrzegam przed zakupami w tej firmie wysyłają niekompletny towar a następnie nie przyjmują reklamacji twierdząc że nie została ona zgłoszona niezwłocznie. Potwierdzają się tym samym opinie innych ludzi którzy dokonali tam zakupów. Niestety do tych opinii dotarłem już po fakcie. Uważajcie!!!!!!
Zalety

Brak

Wady

Towar niekompletny

Extra informacje

Dla mnie oszuści!!!!

Pl / 2020-09-21

Nie polecam . Typowi wyłudzacze! Brak zwrotu brak towaru
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

Extra informacje

ELŻBIETA / 2020-08-07

odradzam zakupy! towar przyjechał uszkodzony , opakowanie nie nosiło śladów uszkodzenia.towar źle zapakowany , bez oznaczeń ostrzegawczych.sklep odrzuca reklamacje
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.67

Agata / 2020-06-06

Sprzedają aktykuly których nie posiadają, tłumacząc się że nie wiedzieli że nie maja. Przez dwa tygodnie co dwa dni dzwoniłam żeby dowiedzieć się co z moim zamówieniem. Co dwa dni mówi że za dwa dni będą już mieć. Na stronie wciąż oferowali dostawe w 24 godziny!!! Nawet nie poinformowani że mają aktykulu. Trzymajcie się z dala od tego sklepu chyba że potrzebujecie towar na przyszły rok to może się wyrobią!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

decydowanie brak!!!!

Wady

Niekompetetni, 3 razy zmieniali nieudolnie numer tel, kłamcy, oszuści, świadomie wystawiają towar którego nie mają, kłamią że posiadają jak zapłacisz to się okazuje że jednak nie maja i nawet i tym nie informują

Extra informacje

Andrzej / 2020-04-26

Sprzedają towar którego nie nie mają na stanie i nie wiedzą kiedy będzie. Do chwili obecnej nie otrzymałem również zwrotu wpłaty.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Martin Westwood / 2020-04-02

Zamowilismy 8 toalet wraz z akcesoriami. 6 toalet przyszly nowe zapakowane. 2 toalety rozpakowane bez akcesorii do podwieszenia wygladaly jak z wystawy. Klapy do toalet polamane podczas kiedy pudelko nie bylo zniszczone. Zlozylem reklamacje 8 stycznia do kwietnia cisza, pomimo ponaglen. Hydrualik opozniony, straty developerskie. po ponagleniu w kwietniu reklamcje na akcesoria do toalet villeroy & boch rozpatrzona negatywnie ze wzgledu na czas w ktorym towar docieral do nas. Podsumowujac firma nie nastawiona na dobro klienta lecz na pojedynczy strzal i sprzedaz. Bez autoryzacji Villeroy & Boch na polske. Obsluga obcesowa na zasadzie - i co z tego ze Panu brakuje akcesorii. OMIJAC szerokim Lukiem radze z mojego doswiadczenia Panstwu bo narazicie sie na duze straty tak jak moja firma. Jedna gwiazdka to za duzo dla kompletnego zera ktore firmy e-metalowiec reprezentuje.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Obsluga, produkty uzywane sprzedane jako nowe, terminowosc

Extra informacje

4 miesiace oczekiwania na reklamacje

Michał / 2020-03-16

Po zlozeniu zamowienia w ciagu kilku godzin otrzymalem maila ze statusem wyslano. Wszystko fajnie ale jedyne co sklep zrobil to wygenerowanie etykiety inpost. Mijaja dwa dni dzwonie na infolinie podobno paczka ma zostac nadana dzis. Kolejny telefon popoludniu: paczki nie ma na magazynie, niewiadomo gdzie jest czy kurier ja odebral., moze zapomnial zeskanowac. Generalnie stek bzdur i klamstw. Wg strony inpostu paczka nadal nie nadana. Dziekuje za takie uslugi. Nie polecam i nie skorzystam ponownie. Pierwszy i ostatni raz.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Wirtualny towar, oklamywanie klienta, dlugi czas wysylki

Extra informacje

jadwiga / 2020-03-03

Za krótkie śruby do montażu miski. W odpowiedzi na reklamację dowiedziałam się, że są dedykowane do tej miski. Kolejna reklamacja deska wolnoopadająca nie pasuje do miski. Skandal. Zgłosiłam sprawę do rzecznika praw konsumenta. Zobaczymy. Być może trzeba będzie pójść do sądu.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.00
Zalety

brak

Wady

wszystkie możliwe

Extra informacje

Ona / 2020-02-29

Omijajcie ten sklep szerokim łukiem. Nie spotkałam się nigdy z takim aroganckim traktowaniem klienta jak tam. Zakupy w tym sklepie to był mój błąd. NIGDY WIĘCEJ .... Odradzam
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Yyy / 2020-02-29

Dziwie się że ten sklep nadal funkconuje. Dla pracowników powiedzenie KLIENT NASZ PAN chyba nie istanieje. Bardzo niemiła obsługa. Stanowczo odradzam. Unikajcie tego sklepu - dobra rada.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Xxx / 2020-02-29

Odradzam ten sklep. Reklamacja odrzucona bezpodstawnie zaraz po jej złożeniu
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Ania / 2020-02-29

Odradzam zakupy w tym sklepie. Obsługa niemiła i niekompetentna. Kupiłam korek, który był dedykowany do umywalki, którą również zakupiłam w tym sklepie okazało się, że nie pasuje a reklamacja rozpatrzona negatywnie. Sprawą zajmie sie Rzecznik Praw Konsumenta. Odradzam ten sklep.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Shrek / 2020-02-04

Firma naciąga klientòw na kasę zawyżając klkukrotnie koszta przesyłki lub oferując odpłatny odbiòr osobisty.Obsługa bardzo arogancka .Nie polecam nikomu
Zalety

Brak

Wady

Kilkukrotnie zawyżone koszta dostawy

Extra informacje

Niezadowolony klient / 2020-01-31

Zamówione towary przyszły tak zapakowane jakby zaraz miały wylecieć. Przy zwrocie towaru warto najpierw zrobić zdjęcie wysyłanych produktów ponieważ firma ma chyba problem ze zwrotem pieniędzy i robi wszystko byle ich klientowi nie oddać. Uszkadzaja produkt po czym go odsyłają. Szkoda że dopiero przy zwrocie towar był zapakowany tak jak powinien. Nie polecam tej firmy!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Brak

Wady

Oszuści

Extra informacje

Jakub / 2020-01-21

Wysyłają nie to co zamówione, następnie po zakupie kolejnej części nie wysyłają zgodnie z terminem wskazanym w aukcji, kontaktować się telefonicznie nie ma po co bo sprzedawca pracuje za karę , mówi że nie ma możliwości sprawdzenia czy mają coś na stanie , po czym podnosi głos i się rozłącza w pół mojego zdania
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

brak

Wady

wysyłają towar niezgodny z zamówieniem, obsługa

Extra informacje

Kinga / 2019-10-18

Tragedia! Omijajcie szerokim łukiem, chyba że macie nadmiar kasy i chęć sponsorowania nierzetelnej firmy. Mają już tak zszarganą opinię, że ukrywają się pod inną nazwą, Bellsanit to nic innego jak Metalowiec, nie dajcie się zawieźć. Brak zabezpieczenia towaru, przychodzi uszkodzony, wysyła się zgłoszenie od firmy kurierskiej i jest odrzucana. Próbują wmówić, że obowiązkiem klienta jest sprawdzenie przy odbiorze i sporządzenie protokołu. Prawda jednak jest taka, że kurier nie ma obowiązku czekać a klient ma 7 dni żeby zgłosić uszkodzenie u przewoźnika. Pracownica działu reklamacji chamsko się rozłącza, przekrzykuje nie dając dość do słowa. To już druga sytuacja, kilka miesięcy temu przysłali drogą baterię z wadami i też odrzucili, na szczęście producent poczuł się do obowiązku i dbałości o dobre imię firmy. Zgłaszam do UOKiK'u.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Andrzej / 2019-10-01

Witam, 3 zamówienia i żadne nie obyło się bez problemów. Sprzedają rzeczy których nie mają na magazynie a po miesiącu oczekiwania okazuję się, że mieć w ogóle nie będą. Nie informują o opóźnieniach z wysyłka, generalnie szkoda nerwów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

cena

Wady

terminowośc/ obsługa

Extra informacje

tomasz / 2019-08-29

W głowie się od dobrej koniunktury poprzewracało. Chciałem oddać towar ,który niestety zakupiłem na firmę poprzez Allegro.Nie zmienia to faktu,że od dobrej woli sprzedającego zależy czy odda pieniądze. Mimo,że zakup był na Allegro SMART gdzie przysługuje darmowy zwrot powiedziano mi,że kasy nie oddadzą i jeśli nie odbiorę towaru ponownie na mój koszt -doliczą mi koszty magazynowania. Zamiast jakoś po ludzku zwrócić mi pieniądze - walą we mnie ustawami. W jakim my kraju żyjemy ,żeby przepychać się o tak fundamentalne prawa jak są w całym cywilizowanym świecie. Ręce opadają.Żenada.Już kiedyś słyszałem złe rzeczy o tej firmie i mimo to wsadziłem się na minę.Bliźniacza firma to IdelaSpa.Uważajcie. Nie kupujcie tam ,szkoda nerwów.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Demon / 2019-08-01

Tragedia. Żenada. Dramat
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.33
Zalety

Brak

Wady

J.w

Extra informacje

Jan W. / 2019-06-29

Nie polecam.Jak sama nazwa firmy wskazuje Metalowiec .Do opinii najlepiej pasuje scena z kabaretu Dudka w skeczu ,,Ucz Się Jasiu" czyli ,,wężykiem Jasiu"w wkonaniu Jana Kobuszewskiego i Wiesława Gołasa o hydraulikach.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Łukasz / 2019-06-27

Zamówienie było realizowane przez 6 tyogni mimo rzekomej dostepności produktów na stronie. Ostatni z produktów który otrzymałem był uszkodzony (niekompletna powierzchnia lakierowana baterii). Zgłoszona reklamacja została odrzucona na podstawie odpowiedzi wysłanej przez Pania Paulinę (zajmującą się reklamacjami) - "Produkt nie posiada wad fabrycznych/technicznych". Logiczna wymiana zdan mailowo (ponieważ oczywiście telefonicznie brak wystarczającej odwagi żeby odebrali) nie ma żadnego sensu - nie potrafią odpowiedzić na pytania ani fakty. Obsługa żenuąca. Jednak cena to nie wszystko. Omijać szerokim łukiem i dodatkowo ostrzegać innych.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.33

DARUŚ / 2019-06-06

Najgorszy sklep z jakim do tej pory miałem styczność. Produkt przyszedł uszkodzony, Dział reklamacji każe odbiorcy załatwiać protokoły szkody z kurierem gdzie w regulaminie przewoźnika jasno jest napisane iż to zleceniodawca zgłasza uszkodzenie towaru i zamawia kuriera na spisanie protokołu. Reklamacja odrzucona. Wiele negatywnych opinii na temat reklamacji z którymi jak najbardziej się zgadzam. Sprawę trzeba załatwiać sądem bądź przez Rzecznika Praw Konsumenta.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

brak znajomości regulaminu przewoźnika, brak jakiekolwiek pomocy klientowi, nieprofesjonalna obsługa

Extra informacje

czas użytkowania 0 dni, 0 godz., 0 min., 0 sekund

Ola / 2019-04-12

Ten sklep to pomyłka, nic nie można z nimi załatwić. Zostawili mnie z niezałatwioną reklamacją, niesprawnym produktem, w żaden sposób nie można było się z nimi dogadać... Czuję się oszukana
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00
Zalety

Wady

Podejście do klienta tragiczne, poniżej jakichkolwiek standardów, pracownicy niekompetentni

Extra informacje

Piotr / 2019-01-26

Super. Wysyłka ekspresowa. Towar zapakowany solidnie. Jestem pod wrażeniem obsługi, uprzejmości i łatwości kontaktu. Zdecydowanie polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
5.00
Zalety

Szybkość, dostępność, uprzejmość.

Wady

Brak

Extra informacje

Karolina / 2019-01-14

Firma nie zasłużyła więcej niż na dwie gwiazdki, które są tylko i wyłącznie za prawidłową realizację zlecenia. Jeśli chodzi o podejście do klienta to firma musi się jeszcze wiele nauczyć. Poprosiłam o poprawną fakturę, ponieważ otrzymałam błędną. Obok nazwy firmy zostało wpisane moje imię i nazwisko mimo, że dane podane przeze mnie w formularzu były poprawne. Firma twierdzi, że takie dane jednak były w formularzu, który jest po prostu niepoprawny. Obowiązkowe jest wpisanie imienia i nazwiska a następne pole to firma, co oczywiście nie oznacza, że każdy kupujący (który musi podać dane) jest właścicielem spółki lub osobą reprezentującą w KRS. Mimo prośby klienta firmę to kompletnie nie interesuje i karzą wystawiać notę. Czyli klient musi poświęcać czas na ich błąd. Zero uprzejmości poza tym wszystkim tak więc firmy nie polecam.
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
2.67
Zalety

Prawidłowa realizacja zamówienia

Wady

Podejście do klienta

Extra informacje

Maria / 2018-05-22

Zamówiłam deskę sedesową. Niby nic ale dobrze ponad 200 pln. Odebraliśmy w paczkomacie. Przesyłka nie nosiła żadnych oznak uszkodzenia. Po otwarciu okazało się ze przyszła do nas deska uszkodzona. Albo włożyli uszkodzoną albo uszkodziła się podczas transportu. Tego nie wiem. Folia bąbelkowa była owinięta na karton tylko dwukrotnie i do tego jeszcze foli strech - trochę za mało jak na rzecz która się tłucze. Poza tym na paczce nie było żadnego oznaczenia że to "uwaga szkło", tj. na katonie producenta!! A to już ignorancja!!Od razu po rozpakowaniu zadzwoniliśmy do sklepu, a oni odesłali nas do Inpost. Ale i tak po kilku dniach złożyliśmy reklamacje w "Metalowiec" , którzy nie przyjeli naszej reklamacji i odsyłają nas do sądu. Decyzja firmy jest ostateczna. NIE ZYCZE NIKOMU ZAKUPÓW W TYM SKLEPIE!!!!
Cena/Jakość
Obsługa klienta
Terminowość
1.00

Budownictwo F.H.U. Metalowiec opinie